Hakkımızda

Biz Kimiz

Horoz Mermer Madencilik Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2004 yılından beri mermer sektöründe faaliyet göstermektedir.Üretimimizin Yüzde % 50 sini Amerika ve yüzde % 45 ni Avrupa’ya ihraç etmekteyiz.Sonuç olarak üretimimizin yüzde % 95 ‘ni dış piyasa sunmaktayız

Bizim için kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli gelir. Bizimle birlikte bu yolda yürüyen çalışma arkadaşlarımızda bu bilinçle hareket ederler. Biliyorum ki işinizde kaliteyi önem verirseniz, önem verilen , takdir gören bir isim olursunuz. Bunun için kalite eşittir başarı , yani Horoz Mermer demektir.

Horoz Mermer olarak Denizli’de 1 adet Traverten ocağına (walnut) sahibiz. Yılda 20.000 metreküp ham traverten çıkarıyoruz. Denizlideki Traverten ocağımızda 10 tane çalışanımız bulunmakta olup ayrıca, 1 Ekskavatör , 1 Kepçe , Dağ Kesmeler ve Ocak için gerekli her türlü makine parkına sahibiz.

Fabrikamız 40 kişiye istihdam sağlamaktadır.5 bin metrekare kapalı alan ve 15 bin metrekare açık alanda 2 adet Vinç , Arıtma tesisleri , 1 adet Katrak , 3 adet Este , 2 adet Yarma , 2 adet 4+6 Kalibre Silim , 2 adet Dolgu Makinesi , 2 adet 3+6 Sıyırma , 1 takım Trimik Ebatlama tam otamatik , 2 adet seleksiyon hattı , 2 adet Ebatlama , 2 adet Trimik , 1 adet 4 Kafa Kalibre makineleriyle seri ve kaliteli üretim yapılmaktadır.

2012 yılında hedefimiz üretimi iki kat artırmak olup bir adet Bej Ocağını hizmete açmaktır.

yükleniyor..
Yönetim
  • Yönetim Kurulu Başkanı
  • Ekrem CİVAN
  • Süleyman TIKIROĞLU